Skip to content

Publikacje

Informuję, iż we wrześniu 2021 r. ukazała się książka zawierająca moją historię:

„WYJĘTY SPOD PRAWA. OD PRAWNIKA DO ŁASKAWNIKA.
Świadectwo nawrócenia i osobistego spotkania z Jezusem”

Przeczytaj i zacznij nowe życie albo obdaruj kogoś szansą na nowe życie.

??? Zamówienia można składać w sklepie internetowym Wydawcy:
https://oficynamjk.com.pl/produkt/wyjety-spod-prawa-od-prawnika-do-laskawnika/


Fragment „Od Autora”:
[… Ta książka to historia mojego życia, a przynajmniej jej istotny kawałek. Historia przeciętnego, zwykłego człowieka, który przez wiele lat był częścią tego, co nazywa się „dzisiaj”.

Historia człowieka, który przez całe swoje życie poszukiwał realnego szczęścia, bezpieczeństwa i akceptacji, a jednocześnie przez wiele lat był tak zdezorientowany, że nie uświadamiał sobie, czego szuka.

To historia człowieka, który przez wiele lat nie wiedział, kim jest. I nawet nie szukał. Nie wiedział, że może. Myślał, że życie tak właśnie wygląda.

To historia człowieka, który na zewnątrz miał opinię człowieka sukcesu, ale wewnątrz siebie wiedział, że trwa proces jego powolnego umierania. Wciąż towarzyszyło mu pytanie: „Dokąd zmierzam? Jak żyć?”

I wreszcie to historia człowieka, który postanowił znaleźć odpowiedź. Zaczął prawdziwie szukać i… narodził się na nowo. I wtedy właśnie wszystko w jego życiu stało się nowe i kompletnie inne niż wcześniej.

Jeśli rozpoznajesz w tym człowieku jakąkolwiek część siebie, zostań ze mną do końca tej historii. Skoro ja znalazłem rozwiązanie, to Ty też możesz je znaleźć. Jest ono w zasięgu Twojej ręki. A tak naprawdę w zasięgu Twojej decyzji i Twojego serca…]

Michał Korgol